TJK Spor

 

 

İnternetten TJK TV İzlemek!
Altılı ganyan oynayan bir çok kişi TJK TV kanalı en az bir kere de olsa açıp izlemişliği vardır. Tjk TV altılı ganyan oynayan bir çok insan için bir rehber niteliğinde. Bu kanal üzerinden koşuları takip etmenin yanı sıra aynı zamanda kanalda yayınlanan tartışma programları, günün analizini yapan programlar sayesinde de altılı ganyan oyuncuları daha iyi bir şekilde bilgilendiriliyor.

Sizde tjk tv izleyerek bu konuda bilginizin güncelliğini sağlayabilir ve oynayacağınız altılı ganyanlarda daha başarılı sonuçlar yaratabilirsiniz. www.canlitvprogrami.com sitesini takip etmeyi bırakmayın.

At yarışı izleyin bilgilenin..

 

Tjk TV Nedir?
Tjk Tv “Türkiye Jokey Klübü Televizyonu” her gün at koşularını, at yarışlarını canlı olarak izleyicileri ile buluşturan bir televizyon kanalıdır. At yarışları ile ilgili tartışan, yorum yapan, izleyicilerini at yarışları ile ilgili bilgilendirmeyi amaç edinmiş Hasan Saydam ile Sohbet, 8.Gün gibi televiyon programları bulunmaktadır bu kalanlımızın.

Tjk Tv kanalından günün koşu özetlerini 7/24 takip edebilirsiniz.

Kanal ile ilgili kısa bir bilgi vermek gerekirse; Türkiye Jokey Külübü Televizyonu 1 Nisan 2004 Perşembe tarihinde Türkiye Jokey Külübu tarafından kuruldu.

TJK TV, Digiturk platformundan veya Eutelsat W3A uydusundan şifresiz olarak izlebilmektedir. Ayrıca sitemizin ana sayfasında tjk tv izleyebilyorsunuz.

 

 

Leave a Reply